Wystawa "PSZCZOŁY" dostępna do 18 sierpnia

Od 22 maja zapraszamy serdecznie do zwiedzania nowej wystawy "PSZCZOŁY" realizowanej w ramach operacji pn.: "Zwiększenie świadomości roli pszczół wśród mieszkańców gminy Grodków w oparciu o regionalną historię pszczelarstwa" współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

GRUPY ZORGANIZOWANE PROSIMY O UMAWIANIE SIĘ POD NR TEL. (77) 45 54 28.

Wystawa dostępna w godzinach otwarcia Działu Edukacji Regionalnej.

Zapraszamy!