Nasze szkolenia i inne działania dla grup zorganizowanych w ramach BLISKO

Dopiero co poinformowaliśmy Was o dofinansowaniu do naszego dwuletniego zadania "Z BIBLIOTEKĄ BLISKO SIEBIE", które będziemy realizować w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, a już chcemy się pochwalić, co przygotowaliśmy na najbliższy czas dla grup zorganizowanych. Działania obejmują szkolenia dla bibliotekarzy i partnerów projektu, ale także dla grup zorganizowanych, które zaprosimy do nas z ramienia właśnie naszych zaprzyjaźnionych 14 partnerów (instytucje i stowarzyszenia lokalne, placówki oświatowe itd.).

Zaraz po tym jak się odpowiednio wyszkolimy, w następnych miesiącach również mieszkańcy Grodkowa i naszej gminy będą mogli skorzystać z działań zorganizowanych w ramach zadania "Z biblioteką BLISKO siebie".
Będziemy Was o tym informować! :)

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”

NPRCz 2.0
Narodowe Centrum Kultury