Tydzień Bibliotek 2024

serdecznie zaprasza na wspólny

TYDZIEŃ BIBLIOTEK

13 - 21 maja 2024r.

13 MAJA, godz.10.00. - spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką, Dział Edukacji Regionalnej, II piętro

14 MAJA, godz. 10.00. - Czytanie w plenerze, plac przed biblioteką

16 MAJA, godz. 10.00. - 14.00.  - Kiermasz Książki, hol koło Czytelni, I piętro

18 MAJA, godz. 9.00. - 14.00. - wystawa Handel, rzemiosło i przemysł dawnego Grodkowa

dostępna w Dziale Edukacji Regionalnej, II piętro

18 MAJA, godz. 10.00. i godz. 12.00. - zwiedzanie wystawy z przewodnikiem, Dział Edukacji Regionalnej, II piętro

21 MAJA, godz.10.00. - Bicie Rekordu Czytania - III edycja, plac przed biblioteką